מעקות זכוכית

חיפוי זכוכית
חיפוי זכוכית
מרץ 16, 2017
זכוכית חכמה למשרד ולבית, מחיצות זכוכית
מחיצות זכוכית וקירות זכוכית
מרץ 16, 2017
מעקות זכוכית

 אנו בדקור גלאס | DecorGlass מתכננים ומבצעים מעקות זכוכית תקניים ולפי דרישות הלקוח.

 מעקות זכוכית משתלבים להפליא במגוון סגנונות עיצוב ארכיטקטוני, אם ריהוט הייטק או ריהוט בסגנון כפרי. הם מהווים תוספת יוקרתית לתחימת גרם המדרגות, לגידור בריכת השחייה ולצפייה ללא הפרעה בנוף החיצוני מהמרפסת. המעקות יוצרים תחושה של חלל גדול על ידי הקניית מראה ייחודי ומואר לחלל הפנים והחוץ של הבית ומתאימים למי שרוצים להגדיל ויזואלית את מרחב הראייה. אם התעניינתם בהגדלת המרחב הפנימי והחיצוני של הבית, מעקה זכוכית הוא הבחירה שלכם.

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית לבית

מאחר וזכוכית היא חומר שקוף, היא מגדילה את תחושת המרחב של חלל הפנים. בנוסף, מעקה הזכוכית אינו חוסם את תאורת פנים הבית, ונוצרת תחושה של חלל גדול ומואר. את לוחות הזכוכית אפשר לחתוך בגדלים שונים, לשלב עם חומרי גלם נוספים ולהתאים לקווי בנייה ישרים, ספירליים ועוד, ליצירת מעקות מעוצבים בסגנון ייחודי.

מעקות זכוכית לבריכת שחייה

מעקות מזכוכית מתאימים מאוד לגידור בריכות שחייה, למרות היותם שקופים הם עוטפים את הבריכה ומעניקים תחושה של ביטחון ופרטיות.

מעקות זכוכית למרפסת

מעקות זכוכית מאפשרים צפייה על הסביבה הקרובה ומראה פנורמי מרהיב על נופים.

כאשר בוחרים מעקה מזכוכית יש להביא בחשבון את ההתאמה לסביבת המגורים. על מעקות הפנים להתאים לכל באי הבית. כאשר בוחרים מעקה זכוכית למרפסת יש להביא בחשבון את תנאי מזג האוויר במקום.

תחזוקת מעקה זכוכית

מעקה זכוכית אינו דורש תחזוקה רבה, אין צורך לחדש צבע והניקוי הוא פשוט ביותר. הוא אידיאלי לשימוש חוץ מאחר שאינה מתבלה או מחליד. חומר הגלם הוא משטחי זכוכית שקופים ונקיים, שניתן להרכיב אותם עם חומרי גלם אחרים המשמשים למסגרות או לידיות אחיזה.

מעקה זכוכית על פי התקנים

התקנים הישראליים למעקות זכוכית הם ת"י 1142 ות"י 1190. התקן הישראלי קובע כי יש להתקין מעקה במקומות בהם קיימת סכנת נפילה או במקום בו ישנם הבדלי גובה בין שני מפלסים, העולים על שישים סנטימטרים. כמו כן, גובה מעקה במישורת הוא לפחות 105 סנטימטרים ובמדרגות לפחות תשעים סנטימטרים. בין רכיבי המעקה יכול להיות מרווח מקסימלי של 10 ס"מ. יש להתקין מסילות או מאחזי יד המאפשרים שימוש בטיחותי בגרם המדרגות. התקן הישראלי מתייחס גם לגובה ולעמידות של משטחי זכוכית חיצוניים.

מדוע לבחור מעקות זכוכית?

מעקה זכוכית תופס שטח קטן, יחסית למעקות המיוצרים מחומרי גלם אחרים, מאפשר תאורה ומשחקי אור וצל ומעניק תחושה של מרחב.

הזכוכית ממנה מותקנים המעקות היא חומר עמיד לשחיקה שאינו מתבלה או דורש טיפול מיוחד, היא ניתנת לעיצוב במגוון צורות. הזכוכית היא חומר נוח המאפשר תכנון מעקה מעוצב בשילוב דקורטיבי עם חומרי גלם נוספים.

מעקות זכוכית הם פונקציונליים, נוחים להתקנה ולהסרה, ובטיחותיים בהתאם לכל התקנים הנדרשים. אין ספק ששילוב מעקות מזכוכית בעיצוב הבית הוא תוספת דקורטיבית ומרשימה לעיצוב.