עבודות אלומיניום

האלומיניום משמש כחומר גלם בתעשיות השונות, ובשנים האחרונות הפך לאחד החומרים הפופולאריים ביותר בתחום החלונות והדלתות. עבודות אלומיניום מוצעות כיום על ידי מיטב בעלי המקצוע בתחום, המספקים ללקוחותיהם, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים, את המענה הנדרש, תוך ניצול יתרונותיו הרבים של חומר האלומיניום.

האלומיניום הינו חומר גלם איכותי מאד, עמיד וכן כזה המסוגל להתמודד בהצלחה בתנאי מזג אוויר שונים, וגם בקיצוניים שבהם. הוא משתלב נהדר לצד חומרי גלם אחרים, ולכן לוקח חלק בלתי נפרד ממגוון של עבודות אלומיניום, הקשורות אל המרחב הפרטי, כמו חלונות לבית, דלתות ועוד.

הנה כמה מסוגי עבודות האלומיניום הבולטים בתחום:

חלונות אלומיניום

האלומיניום משמש כחומר גלם ליצירת חלונות הבית, המשרד או לכל מרחב אחר. חלונות בלגיים, בין סוגי חלונות האלומיניום המבוקשים ביותר כיום, מחקים במראה שלהם את החלונות העשויים מברזל ובכך תורמים לא מעט למראה הכולל של המבנה. מכיוון שנעזרים בשעת יצירתם בחומר האלומיניום, הם מספקים מענה מושלם לכל אלה המעוניינים בפתרון איטום ברמה גבוהה, אך עם זאת, גם בפתרון דקורטיבי הנטמע נכון בסביבה. אפשר לראות חלונות בלגיים בבתים פרטיים רבים, בווילות יוקרתיות וגם במשרדים שונים.חלונות אלומיניום הם עמידים מאד ומחזיקים מעמד לאורך שנים רבות. בניגוד לחלונות הברזל, אפשר לשלב בהם זכוכית מבודדת ועבה, מה שהופך אותם לפתרון מושלם המתאים לרבים. פרופיל האלומיניום שמשולב בחלונות הבלגיים הוא זה שמקנה להם את המראה הכל כך מיוחד, המוצע בסגנונות עיצוב מגוונים וכולל גם שימוש בידיות מחומרי גלם שונים. דוגמא לכמה דגמים של חלון בלגי, הנחשבים לנפוצים כיום בחנויות: חלונות מדגם קליל 1700, חלון בלגי מסוג קליל 7300, קליל 4300, קליל 9000 וגם קליל 9200.

לחלונות העשויים מאלומיניום, בין אם אלה חלונות בלגיים או כל חלון אחר, יש יתרונות רבים. פרופיל האלומיניום, אותו ניתן למצוא בחלונות המיוצרים על ידי חברת אקסטל, נחשב לצר יחסית ולכן פחות בולט ומורגש לעין. אפשר לחלק את החלון לכמה חלקים ליצירת מראה עיצובי מיוחד יותר וגם לצבוע אותו בצבעים שונים, כדי לשלב אותו נכון במרחב כולו. ישנם גם חלונות אלומיניום בעיצוב אורבני, המאופיינים בפרופילי אלומיניום בולטים יותר, אם כי מודרניים ונקיים מאד בקווים העיצוביים שלהם. החלונות המעוצבים בסגנון הקלאסי מתאימים בעיקר למבנים ציבוריים ולמגדלי מגורים, הם מתאימים לפתחים בינוניים ומציעים קו עיצובי נקי במיוחד. אחד היתרונות הבולטים של חלונות האלומיניום, ובמיוחד של החלונות הבלגיים, היא האפשרות ליהנות מפתח אור גדול יחסית, המאפשר ניצול מרבי של האור הטבעי וחסכון בעלויות החשמל. הדבר מתאים מאד בחדרים או באזורים חשוכים בבית או במשרד.

דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום הן סוג נוסף של עבודות אלומיניום המוצעות על ידי המומחים בתחום זה ומשתלבות נהדר בכל מבנה כמעט. אפשר לראות אותן בכניסה לבתים וגם בכניסה למשרדים. דלתות כניסה העשויות מאלומיניום מאפשרות לבוחרים בהן ליהנות מאיכות ברמה גבוהה, חוזק ועמידות. דלתות זכוכיתלדלתות האלומיניום יש יתרונות רבים - שלא כמו דלתות העשויות מחומרי גלם אחרים כמו ברזל למשל, ניתן לעצב אותן בסגנונות עיצוב שונים וליהנות מגמישות רבה מאד. הן מתאימות לכל מרחב ומשתלבות באופן מושלם לצד אלמנטים עיצוביים מסוגים שונים. הן עונות על כל הקריטריונים הקשורים לעיצוב המודרני, החדשני, אך יחד עם זאת יכולות לשוות למבנה גם מראה מיושן יותר.

אפשר כמובן גם לשלב דלתות אלומיניום פנים, המיועדת לחדרי הבית השונים. גם אותן ניתן למצוא במגוון של עיצובים וסגנונות, המשתלבים לצד הפריטים האחרים בבית ויוצרים מראה הרמוני ואסתטי מאד. דלתות בלגיות, כמו החלונות הבלגיים, דומות במראה שלהן לדלתות הברזל המאסיביות יותר ויש בהן דגש רב מאד על הפן הדקורטיבי. בזכות פרופיל האלומיניום שלהן הן מספקות מענה לאורך שנים ועמידות בפני תנאי מזג האוויר השונים. המראה היוקרתי שלהן, האפשרות לחלק אותן לכמה חלקים ולהתאים אותן אל פתח הכניסה, הופך אותן למוצר מבוקש מאד. דלתות אלו גם נחשבות לאטימות במיוחד, כאלו המצליחות לבודד הן טמפרטורה והן רעשים, המגיעים מבחוץ. כמו החלונות, גם את הדלתות העשויות מאלומיניום אפשר למצוא בעיצוב קלאסי, הנחשב למקובל מאד ומציע בדרך כלל דלת סטנדרטית, אותה אפשר לראות במגדלי מגורים גבוהים וגם בלא מעט מבנים ציבוריים. דלתות בעיצוב אורבני הן דלתות עם נוכחות רבה יותר, דלתות המעוצבות בקווים נקיים וחלקים. הדלתות בעיצוב המינימליסטי מתאימות לפתחים בינוניים והן פחות דרמטיות ובולטות בעיצובן. הן מציעות רמת אטימות ובידוד גבוהה ואפשר לראות אותן בבתים פרטיים רבים.

תריסי אלומיניום

תריסי האלומיניום הם סוג נוסף של עבודות אלומיניום וגם אותם אפשר למצוא כיום בבתים ובמשרדים רבים. גם כאן מדובר בניצולו המרבי של חומר הגלם, של האלומיניום עצמו, המאפשר קבלת מוצר סופי באיכות וברמה גבוהה. תריסים אלה נחשבים לנפוצים ביותר כיום ולא בכדי. תריסי אלומיניוםהם מציעים רמת אטימות גבוהה מאד מפני קרני השמש החזקות, הם עמידים בפני מזג האוויר וגם בפני גשמים חזקים, רוחות ואפילו ברד והם מספקים גם הגנה טובה מפני פריצות למבנה. יתרון נוסף וחשוב שגם אותו כדאי לקחת בחשבון הוא היותם פתרון הנחשב לידידותי לסביבה, שלא כמו העץ, למשל, המצריך כריתה של יערות שלמים. את תריסי האלומיניום ניתן למצוא בעיצובים ובסגנונות שונים ולהתאים אותם לכל אחד מחדרי הבית. מי שמעוניין במראה הכפרי, יוכל למצוא גם תריסים דמויי עץ, המשווים למרחב מראה טבעי יותר ופחות תעשייתי או מודרני.

לקבלת מענה פתרון וטוב יותר, ניתן גם לשלב בתריסי האלומיניום מערכת מתקדמת בשם קלילקונטרול, המאפשרת שליטה מלאה בתריסים והתאמתם אל הצרכים הקיימים. מדובר במערכת אוטומציה, אותה ניתן להתקין בכל מקום, הן בבית והן במשרד, והיא נחשבת כחלק ממערכות הבית החכם. קל להפעיל אותה והיא מציעה גם מענה עיצובי מושלם. ניתן למצוא כיום תריסי אלומיניום חשמליים ותריסי אלומיניום שאינם חשמליים. טווח המחירים שלהם רחב ומושפע מאיכות התריס, מהטכנולוגיה שהוא כולל, מהגודל שלו ומפרמטרים נוספים הנקבעים על ידי היצרן.

חשוב לדעת

ניתן לראות כי כל אחד מסוגי עבודות האלומיניום האלה – חלונות, דלתות ותריסים, מציע יתרונות רבים הנובעים מהשימוש באלומיניום עצמו כחומר הגלם המרכזי של אותו המוצר. כדי ליהנות מיתרונותיו הרבים של האלומיניום חשוב לבחור את החלון, הדלת או את התריס בצורה הנכונה לכל חברת אקסטרוזיה (קליל, אקסטל יתרונות וחסרונות בכל מערכת - סיסטמה). פנייה אל המומחים בתחום היא הדרך הנכונה לעשות זאת וכן גם הגדרת הצרכים בצורה המדויקת ככל האפשר ניתן לבחור את המערכת הטובה ביותר לכל מערכת.. טווח המחירים של מוצרים אלה הוא רחב וכן גם סגנונות העיצוב שלהם. יש את סגנון העיצוב הקלאסי, הסגנון האורבני, הסגנון הכפרי-טבעי וגם את הסגנון המינימליסטי. סגנונות עיצוב יוצרים את האווירה הנכונה ואת התחושה הנעימה במרחב כשמשלבים אותם בצורה נכונה לצד האלמנטים העיצוביים האחרים בבית. הסגנון הקלאסי משתלב לצד כל סגנון עיצוב כמעט ולכן גם יוצר את התחושה ההרמונית הנעימה מאד בבית או במשרד. הסגנון האורבני דרמטי יותר בעיצוב ובולט מאד לעין, ולכן לא יתאים בהכרח לכל מקום. בחינת מספר סוגים של עבודות וסגנונות עיצוב שונים וסיוע של המומחים בתחום תעזור לכם לבחור את הפתרון המתאים לכם ביותר, שישרת אתכם שנים רבות וישתלב בצורה מושלמת בבית כולו. מעבר לחברות האקסטרוזיה הישראליות (קליל, אקסטל) קיימות מערכות בין לאומיים- לדוגמא מערכות אלומיניום של שוקו Schuco גרמינה. מדובר במערכות אלומיניום מתקדמות מאוד הנותנות מענה גם לקהל הפרטי וגם לקהל הציבורי. מדובר לדוגמא במערכות אלומיניום לקירות מסך, וכן חלונות ודלתות. 

 

אנו בדקור גלאס | DecorGlass מתכננים ומבצעים עבודות אלומיניום לפי דרישת הלקוח.

התקשרו עכשיו