כל מה שצריך לדעת על דלתות זכוכית

בחירת עבודות זכוכית למשרד
בחירת עבודות זכוכית למשרד
מרץ 8, 2017
איך קיר זכוכית משדרג את מראה הבית או המשרד
איך קיר זכוכית משדרג את מראה הבית או המשרד
מרץ 9, 2017
כל מה שצריך לדעת על דלתות זכוכית

 עיצוב הבית דורש מחשבה רבה על החללים הקיימים בתוכו, ועל העיצוב הכללי המחבר את החללים בקו עיצובי אחיד. חלק מעיצוב הבית כולל עבודות בזכוכית המשתלבות בו כגון דלתות זכוכית לחדרים, בחדרי האמבטיה, בארונות וכו'. כיום ניתן להתקין דלתות מזכוכית במגוון אפשרויות ועיצובים ולהתאים אותן לכל סגנון.

היכן מתקינים דלתות זכוכית?

כאמור, דלת זכוכית יכולה להיות מותקנת לכל מטרה ולכל שימוש בבית או במשרד: דלתות כניסה לחדרי השינה, דלתות לארונות בחדרי השינה או במטבח, דלתות בחדרי האמבטיה ובמקלחונים, דלתות בחדרי ישיבות במשרד, דלתות במשרדי קבלה ועוד. כמעט בכל מקום שבו קיימת דלת רגילה, ניתן להתקין גם דלת זכוכית.

האם דלת זכוכית בטוחה?

דלתות זכוכית עשויות לרוב מזכוכית עבה מחוסמת, שהיא למעשה זכוכית עבה וחזקה פי ארבעה מזכוכית רגילה, כך שהיא מאפשרת הגנה רבה יותר על הדלת מפני שבירה. במקרה שהדלת בכל זאת באופן נדיר מתנפצת, היא נשברת לרסיסים קטנטנים שאינם פוצעים ולכן אינם מהווים סכנה. חשוב לזכור שבחירת הזכוכית תלויה גם במטרת הדלת (קיים הבדל בין דלת כניסה לחדר לבין דלת עליונה בארון מטבח למשל).

יתרונותיה של דלת מזכוכית

יתרונותיה של דלת זכוכית טמונים בעיקר במראה שלה, ברושם שהיא משאירה, ובשלל העיצובים הבלתי נגמרים שניתן לעשות איתה: זכוכית שקופה או אטומה, זכוכית חלבית או רגילה, עם הדפס או עם הזרקת חול, עם ציורים, זכוכית בצבעים ועוד ועוד אפשרויות. במקרים מסוימים ניתן אפילו לעצב בעצמכם את הזכוכית בה אתם מעוניינים. כמו כן, יתרון נוסף לדלת זכוכית הוא קלות הניקוי של הדלת ופשטות ההתקנה.

התאמת הדלת לצרכים ולרצונות שלכם, ובחירת הדלת הנכונה

אחרי שהחלטתם להתקין דלתות זכוכית, אתם צריכים לחשוב עבור מה הן מיועדות, וזה ייקל עליכם גם בבחירת סוג הדלת וגם בבחירת העיצוב המתאים. דלת לחדר האמבטיה למשל צריכה להיות אטומה ולא שקופה. לארון או לדלת יציאה למרפסת עדיף להתקין דלת הזזה. כשמדובר בדלת עבור ארונות מטבח ניתן להתקין דלת עם הדפס מיוחד והיא יכולה להיות דלת נפתחת מלמעלה.

איכות של דלתות מזכוכית

זכוכית היא חומר גלם המשמש חברות ומעצבים רבים בעת עיצוב רהיטים ואלמנטים שונים לבית או למשרד, והיא משמשת, כאמור, גם ליצירת דלתות מסוגים שונים. אבל כמו בכל חומר, גם לזכוכית דרגות שונות של איכות ועמידות. כאשר מחפשים דלתות מזכוכית חשוב לוודא שמדובר בחומרים איכותיים, עמידים ובעלי סטנדרטים גבוהים.

התקנת דלתות זכוכית

כדי להתקין דלת זכוכית יש צורך בידע מקצועי, כלים מתאימים וניסיון בעבודה עם דלתות זכוכית. לכן, חשוב לפנות לאיש מקצוע איכותי בתחום. בדקור גלאס תמצאו מוצרים איכותיים ואנשי מקצוע מקצועיים. פנו עוד היום!

התקשרו עכשיו