מקלחונים ואמבטיונים

איך להסיר אבנית ממקלחון?
מה כדאי לדעת על מקלחונים
מרץ 8, 2017
מקלחונים ואמבטיונים

אנו בדקור גלאס | DecorGlass

מבצעים מקלחונים ואמבטיונים בהתאם לתקציב ובהתאמה מלאה ללקוח.

תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי שהמקלחונים יחזיקו מעמד לתקופה ארוכה ככל שניתן בכל תנאי שימוש.

מקלחונים

חדר אמבטיה, על מנת שיעשה את עבודתו נאמנה, צריך לכלול בתוכו לא מעט פריטים. המציאות מראה כי מקלחונים ואמבטיונים נחשבים לחשובים ביותר והם מגיעים כיום בשלל צורות וסגנונות. מה שרבים לא נותנים עליו את הדעת הוא שניתן לבחור מקלחון או אמבטיון הנעשה על פי בקשת הלקוחות, בעיצוב אישי. מהן האפשרויות העיקריות העומדות בתחום?

שורה ארוכה של פתרונות

מקלחונים או אמבטיונים בהתאמה אישית, אם כן, הם כאלה המיוצרים על פי בקשת הלקוח, בהתאם לסגנון שהוא מצפה לו ובמידות הרלוונטיות לחדר האמבטיה שלו. כאשר נכנסים לעובי הקורה מבינים שמגוון האפשרויות כאן הוא פשוט אינסופי, וזאת על רקע היצע מרשים מאד של מקלחונים מעוצבים

קצרה היריעה מלפרט כאן באריכות על כל האפשרויות שמעמיד התחום, כאשר ניתן למצוא סוגים ועיצובים שונים. החלוקה, בהמשך לכך, אפשרית על פי פרמטרים שונים: מבחינת הצורה, יכול זה להיות מקלחון חזיתי ופינתי, למשל, אך גם כזה שצורתו עגולה. המוצרים יכולים להיבדל ביניהם גם בסוג הדלת, או למעשה בצורת הפתיחה שלה (בעיקר, דלת הזזה מול דלת ציר).

חומרי הגלם מהווים פרמטרים מרכזיים אף הם: גם אם הבחירה המקובלת היא זכוכיות למקלחונים, יש בנמצא זנים שונים של זכוכיות, דוגמת זכוכית שקופה, זכוכית מט, זכוכית אקסטרה קליר, זכוכית אסיד וכיוצא בזה. זאת ועוד, גם השילוב עם חומרי גלם אחרים הוא בגדר אופציה סבירה בהחלט, שיכולה להעניק את ה”טוויסט” העיצובי לו מצפים לעיתים.

השאיפה: כל הפתרונות תחת קורת גג

עיצוב מוצרים לחדר האמבטיה הוא עסק למקצוענים בלבד, בכך אין ספק. כדי שההליך יתבצע על הצד הטוב ביותר, מומלץ להעדיף מראש חברות שלוקחות את התחום לדרגת אומנות של ממש, אך גם מספקות את כל הפתרונות הנדרשים: לא רק תכנון, למשל, אלא גם הרכבת מקלחונים הלכה למעשה. 

אנו בדקור גלאס | DecorGlass נשמח לעמוד לשרותכם ולתכנן יחד איתכם את מקלחון המתאים לצרכים ולתנאי השטח.

התקשרו עכשיו
שלחו לנו הודעת וואטסאפ