מקלחונים ואמבטיונים – מקלחון זכוכית

גדרות אלומיניום
גדר אלומיניום – פתרון שהוא יתרון
יוני 8, 2021
חיפוי ארון חשמל או תקשרות במראה
דלת מראה לארון חשמל
יולי 31, 2023
מקלחונים ואמבטיונים

אנו בדקור גלאס | DecorGlass

מבצעים מקלחונים ואמבטיונים בהתאם לתקציב. מקלחון זכוכית בהתאמה מלאה ללקוח.

תוך שמירה על איכות חומרי הגלם והפרזול וזאת בכדי שהמקלחונים יחזיקו מעמד לתקופה ארוכה ככל שניתן בכל תנאי שימוש.

מקלחונים

החלטתם שאתם רוצים לעשות שיפוץ בחדר הרחצה שלכם?

משהו חסר לכם ואתם מנסים להבין למה אתם לא ממש מרוצים בכל פעם כשאתם נכנסים למקלחת?

האמת היא, שזה יכול להיות פשוט מכפי שאתם חושבים.

יכול להיות שפשוט הגיע הזמן להחליף את המקלחון הישן שלכם. חשוב להבין: המקלחת היא לא רק המקום שבו אנחנו מתרחצים. היא המקום שבו אנחנו נרגעים, נושמים לרגע ושוכחים את צרות חיי היומיום. לכן ברור שאם תשקיעו ברכישת מקלחון זכוכית חדש, הדברים ייראו אחרת. אתם תראו שיהיה לכם הרבה יותר נעים להיכנס לחדר הרחצה שלכם.

בנוסף, אם הפעם האחרונה שבה ראיתם מספר מקלחונים ואמבטיונים הייתה לפני שנים, אתם לא תאמינו כשתגלו איזה אופציות קיימות היום! היום, כאשר כולנו מבינים את החשיבות של חדר כזה, טבעי שיהיו יותר אופציות.

היום הרעיון הוא להתפנק כמה שיותר בחדר הרחצה ולכן יש פתרונות נפלאים במובן הזה. משמעות הדברים היא שאפילו אם רכישת מקלחון זכוכית זו הוצאה כלכלית לא קטנה, זה משהו ששווה לחשוב עליו ברצינות. למעשה, זה לא משנה אם אתם רוצים לשפץ את חדר הרחצה שלכם כדי שאתם בעצמכם תיהנו ממנו או שאתם רוצים להשכיר את הדירה. מה שבטוח זה שיש מגוון אדיר של אפשרויות שמחכות לכם. בין אם מעניין אתכם לראות מקלחונים ואמבטיונים שונים ובין אם אתם יודעים מה אתם מחפשים, שווה להשקיע בכך מחשבה. אתם יכולים להיות בטוחים שעם התקנת המקלחון החדש, חדר הרחצה כולו ייראה אחרת לגמרי. אתם תראו שתיהנו להיכנס אליו ותוכלו להוסיף, כמובן, עוד פינוקים למקלחת ולחדר הרחצה כולו.

כל עוד תשקיעו בבחירת מקלחון זכוכית מאיכות חסרת פשרות, אתם גם תראו שתוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים, אז למה אתם מחכים?

חדר אמבטיה, על מנת שיעשה את עבודתו נאמנה, צריך לכלול בתוכו לא מעט פריטים. המציאות מראה כי מקלחונים ואמבטיונים נחשבים לחשובים ביותר והם מגיעים כיום בשלל צורות וסגנונות. מה שרבים לא נותנים עליו את הדעת הוא שניתן לבחור מקלחון או אמבטיון הנעשה על פי בקשת הלקוחות, בעיצוב אישי. מהן האפשרויות העיקריות העומדות בתחום?

שורה ארוכה של פתרונות

מקלחונים או אמבטיונים בהתאמה אישית, אם כן, הם כאלה המיוצרים על פי בקשת הלקוח, בהתאם לסגנון שהוא מצפה לו ובמידות הרלוונטיות לחדר האמבטיה שלו. כאשר נכנסים לעובי הקורה מבינים שמגוון האפשרויות כאן הוא פשוט אינסופי, וזאת על רקע היצע מרשים מאד של מקלחונים מעוצבים

קצרה היריעה מלפרט כאן באריכות על כל האפשרויות שמעמיד התחום, כאשר ניתן למצוא סוגים ועיצובים שונים. החלוקה, בהמשך לכך, אפשרית על פי פרמטרים שונים: מבחינת הצורה, יכול זה להיות מקלחון חזיתי ופינתי, למשל, אך גם כזה שצורתו עגולה. המוצרים יכולים להיבדל ביניהם גם בסוג הדלת, או למעשה בצורת הפתיחה שלה (בעיקר, דלת הזזה מול דלת ציר).

חומרי הגלם מהווים פרמטרים מרכזיים אף הם: גם אם הבחירה המקובלת היא זכוכיות למקלחונים, יש בנמצא זנים שונים של זכוכיות, דוגמת זכוכית שקופה, זכוכית מט, זכוכית אקסטרה קליר, זכוכית אסיד וכיוצא בזה. זאת ועוד, גם השילוב עם חומרי גלם אחרים הוא בגדר אופציה סבירה בהחלט, שיכולה להעניק את ה"טוויסט" העיצובי לו מצפים לעיתים.

השאיפה: כל הפתרונות תחת קורת גג

עיצוב מוצרים לחדר האמבטיה הוא עסק למקצוענים בלבד, בכך אין ספק. כדי שההליך יתבצע על הצד הטוב ביותר, מומלץ להעדיף מראש חברות שלוקחות את התחום לדרגת אומנות של ממש, אך גם מספקות את כל הפתרונות הנדרשים: לא רק תכנון, למשל, אלא גם הרכבת מקלחונים הלכה למעשה. 

אנו בדקור גלאס | DecorGlass נשמח לעמוד לשרותכם ולתכנן יחד איתכם את מקלחון המתאים לצרכים ולתנאי השטח.

מקלחונים, מקלחוני זכוכית

בשנים האחרונות לא מעט אנשים בוחרים עבור חדר האמבטיה שבביתם מקלחון זכוכית. מדובר על מוצר פופולארי מאוד וזאת בשל העובדה שניתן לשלב אותו בכל חדר רחצה ולא משנה מהו גודלו. כלומר: גם אם יש בביתכם חדר רחצה קטן מאוד וגם אם יש בביתכם חדר רחצה גדול, הרי שתוכלו לבחור עבור חדר זה מקלחון זכוכית איכותי, דקורטיבי ובעיקר מרשים ומיוחד, אשר יחולל פלאים במראה חדר הרחצה כולו. כמובן שאם בחנתם מקלחונים כחלק מתהליך עיצוב ושיפוץ חדר רחצה והחלטתם ללכת על מקלחוני זכוכית, יש צורך לבחור את המקלחון הרלוונטי לכם בצורה הטובה ביותר.מקלחונים ואמבטיונים

מקלחוני זכוכית- סוגים שונים של זכוכית

כאשר מדובר על מקלחוני זכוכית, חשוב מאוד לזכור שחומר הגלם הבסיסי המרכיב אותם הוא כמובן: זכוכית. לא מעט אנשים חוששים לבחור במקלחון זכוכית וזאת בשל העובדה שזכוכית מהווה חומר עדין ושביר. אולם, חשוב מאוד לדעת שמקלחונים מזכוכית המוצעים כיום הם מקלחונים העשויים מזכוכית איכותית, חזקה ועמידה. מדובר על זכוכית הנוצרת באמצעות התכה וקירור של תערובת זכוכית גולמית. את הזכוכית ניתן לעבד באמצעות טכניקות שונות. זכוכית הרלוונטית עבור מקלחון זכוכית חייבת להיות מחוסמת בהתאם לתקן שכן, בכל מקרה של מכה כלשהי או נפילה הזכוכית לא תתנפץ לאלפי רסיסים קטנים. זכוכית מחוסמת או רבודה מהווה כיום זכוכית בטוחה בעלת סיכויים מזעריים להתנפצות לאלפי רסיסים. בין סוגי הזכוכיות המוצעות עבור מקלחוני זכוכית ניתן למצוא:

  1. זכוכית מעוטרת- מדובר על זכוכית אשר מעוצבת ממשטחי זכוכית שהוכנו מראש, באמצעות טכניקת התזה בלחץ.
  2. זכוכית צבעונית- זכוכית אשר הצבע שלה מתקבל כתוצאה מהוספת תרכובות מתכת כגון: ברזל, נחושת ועוד לתרכובת הזכוכית
  3. זכוכית רבודה או מחוסמת- כפי שכבר צוין לעיל, מדובר על זכוכית חזקה ועמידה הנוצרת באמצעות תהליך קירור ייחודי המתבצע בשלב ייצור הזכוכית.

כיצד תבחרו את הזכוכית הטובה ביותר עבור המקלחון?

אם בחנתם מגוון מקלחונים במסגרת שיפוץ ביתכם ובפרט חדר הרחצה שבו והחלטתם ללכת על מקלחון זכוכית, זה הזמן שלכם לבחור את הזכוכית המתאימה ביותר למקלחון שבביתכם. על מנת שמקלחון הזכוכית שבביתכם יהיה מושלם בסופו של התהליך, עליכם לשים דגש על מספר פרמטרים: ראשית כל, יש לבחור את גודל הזכוכית המתאימה למקלחון שלכם. כמובן שגודל הזכוכית יקבע בהתאם לגודל החלל שבו עתיד להיות מוצב המקלחון. שנית, עליכם לשים דגש על הבטיחות של הזכוכית. כמו כן, עליכם לבחור את טקסטורת הזכוכית המתאימה לכם- בין אם מדובר בזכוכית שקופה ובין אם מדובר בזכוכית אטומה, בין אם מדובר בזכוכית חלקה ובין אם מדובר בזכוכית מחוספסת.  בסופו של דבר, חשוב לבחון מקלחוני זכוכית שונים ולבחור את המקלחון המתאים לכם ביותר מבחינת סוג הזכוכית, בטיחות הזכוכית, עיצוב הזכוכית, צבע הזכוכית, אטימות הזכוכית ועוד.

מקלחוני איכות ויוקרה- היכן ניתן למצוא?

על אף שכיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות מקלחוני זכוכית יוקרתיים, הרי שחשוב מאוד לבחון היטב מיהי החברה המספקת את מקלחוני הזכוכית הטובים ביותר, בהתאם לצרכים שלכם. חשוב מאוד לבחור בחברה אמינה ומקצועית, אשר כלל המקלחונים אותם היא מציעה לרבות מקלחוני זכוכית הינם עמידים, חזקים, יציבים, דקורטיביים ומרשימים. כאשר בוחרים בחברה מעין זו לצורך התקנת מקלחון זכוכית בביתכם, ניתן להיות רגועים ולדעת כי מלאכת ההתקנה תתבצע בצורה הטובה ביותר וכי מקלחון הזכוכית אשר בחרתם יהווה את המקלחון הטוב, המעוצב, הפונקציונאלי, האיכותי והבטיחותי ביותר בביתכם.

מקלחונים מזכוכית הם ללא ספק הטרנד הפופולארי ביותר כיום בתחום עיצוב חדרי רחצה. אם גם אתם רוצים להנות מחדר רחצה מעוצב, מפנק ומרהיב ביופיו, כדאי שתבחרו במקלחון זכוכית.

אנו בדקור גלאס | DecorGlass נשמח לעמוד לשרותכם ולתכנן יחד איתכם את מקלחון המתאים לצרכים ולתנאי השטח.

מה יכול להשפיע על מחיר המקלחון החדש שלכם?

רוב האנשים שחושבים לקנות מקלחון זכוכית ירצו גם לדעת כמה זה יכול לעלות. אף אחד מאיתנו לא יכול, ככה סתם, לקנות מקלחון ולשדרג את חדר הרחצה בלי לברר את הפרטים החשובים הללו. לכן טבעי שגם אתם, כמו אחרים, תרצו לדעת כמה הגיוני להשקיע.

חשוב להבין שיכולים להיות לא מעט פרטים שישפיעו על המחיר שתשלמו על מקלחונים ואמבטיונים מסוגים שונים. ראשית, הגודל. כלומר, האם אתם רוצים את המקלחון שלכם בהתאמה אישית? או שאתם חושבים על רכישת מקלחון בגודל סטנדרטי? והאם אתם רוצים לקנות מקלחון בעיצוב מיוחד? או שאתם יכולים לבחור מתוך ההיצע הקיים?

נתון נוסף שיכול להשפיע על המחיר זו כמובן השאלה מאיזה סוג של זכוכית עשוי המקלחון. אולי לא לגמרי הייתם מודעים לכך, אך בפועל, יש היום לא מעט סוגים של זכוכיות שמהן המקלחונים האלה יכולים להיות עשויים. חשוב לשים לב היטב לעניין הזה. אחרי הכול, אתם רוצים שחדר הרחצה שלכם לא רק ייראה יפה, אלא גם יהיה כמה שיותר בטוח לשימוש. מצב שבו הזכוכית של המקלחון נהרסת בבת אחת זה מצב נוראי. זה סיוט של ממש וזה עלול להית מסוכן. לכן אחד מהדברים החשובים ביותר זה כן להשקיע בזכוכית איכותית, אפילו זה אומר שתשלמו יותר.

בנוסף, כמובן שכאשר אתם עושים את חישובי העלויות, יש לקחת בחשבון גם את ההתקנה. התקנת מקלחון זכוכית זה לא משהו שאפשר לעשות לבד. יש צורך להיעזר באנשי המקצוע הנכונים וזה מוסיף כמובן לעלויות. כדאי לדעת שלא פעם יש גם מבצעים נהדרים עבור מקלחונים ואמבטיונים מסוגים שונים, כך שלא מומלץ לדחות את חידוש חדר הרחצה שלכם.

התקשרו עכשיו