מראות מעוצבות

חיפוי טלוויזיה
טלוויזיה מראה | זכוכית לטלויזיה
מרץ 16, 2017
זכוכית חכמה למשרד ולבית, מחיצות זכוכית
זכוכית חכמה למשרד ולבית
מרץ 22, 2017
מראות מעוצבות

 אנו בדקור גלאס | DecorGlass משתמשים במראות ברמת איכות קריסטל בלגי ובד"כ בעובי של 5 מ"מ.

 כמעט בכל חדר בבית, מטבע הדברים, יש צורך במראה. עם כל הכבוד להיבטים הפונקציונליים ולשימושים המגוונים של המראות, אסור לשכוח דבר אחד: זהו פריט אסתטי מהמעלה הראשונה. כזה שיכול לשפר את העיצוב של החלל בו הוא מוצב בעשרות מונים, ליצור אווירה ולמשוך תשומת לב חיובית. החדשות הטובות הן שהביקוש הגובר למוצרים מיוחדים באמת הגדיל במרוצת השנים את מגוון האפשרויות בתחום, כך שכיום עיצוב מראות מוגדר כאומנות לכל דבר ועניין.
 

מראות מעוצבות

הטרנד העיקרי: מראות מעוצבות בהתאמה אישית מלאה

כל חברה הפועלת בתחום תשמח לכוון את לקוחותיה לעבר מיטב העיצובים שלה במרוצת השנים, כשחיפוש מהיר בוודאי יגלה לא מעט קטלוגים. ניתן לסקור אותם ולנסות למצוא דגם המתאים לצרכים, כמובן, אם כי יש אופציה מעניינת הרבה יותר: להזמין מראש מראה המעוצבת באופן אישי, על פי הרצונות הספציפיים של המזמינים ובהתאם לחזון העיצובי שלהם.

יש להדגיש כי ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות מאפשרות כיום ליצור כל סוג של מראה, בכל צורה או סגנון. זו יכולה להיות מראה סמויה, המודבקת בקו הריצוף, אך גם כזו "צפה", אשר בינה לבין הקיר יש רווח. את המראות, בהמשך לכך, ניתן להתקין על גבי סוגים שונים של משטחים, שכן שינוי פרמטרים נוספים בהן הוא בגדר אפשרות סבירה בהחלט: הגודל, הצורה, המסגרת, אביזרי הפרזול וכיוצא בזה.

אז איך מתחילים?

תכנון מראה מעוצבת אינו דבר פשוט, כאשר יש צורך בידע ניכר בתחום (למשל, האופן בו ניתן "לתרגם" את הרצונות של המזמינים לכדי אלמנטים עיצוביים) ובמיומנות גבוהה. זו הסיבה בגינה פשוט לא ניתן לוותר על השירותים של חברות מהשורה הראשונה בתחום, שלוקחות על עצמן את כל היבטי התהליך: החל מהתכנון הראשוני, דרך הייצור ולעיתים גם עד ההתקנה של הפריט בבית הלקוח. חשוב שהתקשורת עם אותה חברה תהיה אופטימלית, מה שיאפשר לאנשיה להבין את הצרכים הספציפיים של הלקוחות.

כמובן שככל שהחברה מנוסה ביותר בייצור ובעיצוב מוצרים בתחום, וככל שתיק העבודות שלה מרשים, כך ניתן ללמוד הרבה יותר על הרמה המקצועית שלה. חשוב לבצע את העיצוב רק לאחר שאנשי החברה מבקרים בבית המיועד ומתרשמים מהתנאים המאפיינים אותו, מחומרי הגלם, ממגמת העיצוב הכוללת ועוד.

התקשרו עכשיו