חיפוי זכוכית

מקלחוני יוקרה
מדוע להתקין מקלחון פינתי?
מרץ 9, 2017
מעקות זכוכית
מעקות זכוכית לבית או לעסק
מרץ 16, 2017
חיפוי זכוכית
 אנו בדקור גלאס | DecorGlass מבצעים עבודות חיפוי זכוכית למטבח, חיפוי זכוכית לקירות ועוד…

חיפוי זכוכית למטבח | חיפוי זכוכית

המילה האחרונה בעיצוב מטבחים.

 חיפוי זכוכית למטבח. הסיבה העיקרית לפופולריות של חיפוי זכוכית למטבחים  המראה העיצובי והמודרני שמקבלים לאחר העבודה. אך גם מסיבה פרקטית של עמידות וקלות וניקיון. הרעיון עצמו הוא די פשוט – בוחרים גוון צבע או דוגמא של גרפיקה מבצעים את הצביעה/ או ההדפסה דיגיטלית ע"ג הזכוכית ומדביקים אותה על קירות המטבח מעל השיש (כך שהצד הצבוע נמצא מאחור). בשונה מקיר רגיל או מאריחי קרמיקה, הזכוכית היא מבריקה ומגיבה לאור ולצבעים בצורה חדה וחזקה.

חיפוי זכוכית

יתרונות ברורים שיש בחיפוי קירות מטבח מזכוכית על פני קרמיקה:

עמידות -.מדובר בזכוכית 6 מ"מ מחוסמת, קרמיקה לעומת זאת היא חומר עדין.

• ניקיון – יתרון בולט של חיפוי זכוכית למטבח על פני קרמיקה, בעלי מטבחים שהתקינו חיפוי זכוכית בקיר המטבח יכולים לספר לכם כמה זה קל לנקות את הזכוכית (מטלית לחה וחומר ניקיון בסיסי מספיקים) לעומת קרמיקה שסופגת את השומן והלכלוך ודורשת התערבות של חומרים מסירי שומן, מים רותחים וניקוי אגרסיבי (בעיקר באזור התפר בין אריחי הקרמיקה)

• עיצוב – האפשרויות האינסופיות של צבעי הזכוכית (הצבעים הפופולריים ביותר הם לבן או שמנת) או הצורות וההדפסים המיוחדים בשילוב עם המראה במבריק של הזכוכית יוצרים יחד מראה נקי, עדכני ומותאם בדיוק לטעמי הלקוח.

 בשנים האחרונות ניתן לראות שינוי רב במטבח הן מבחינה טכנית והן מבחינת העיצוב. אחד הדברים האחרונים שניתן לראות בתחום העיצוב הוא חיפוי זכוכית לקיר מטבח. בשנים האחרונות ניתן לראות התקדמות בתחום עיצוב המטבח דבר הבא לידי ביטוי במחשבה על עיצוב המטבח. אולי אלו הן תוכניות 

הבישול אשר גרמו לכולם לחשוב מחדש על עיצוב המטבח וכך להשקיע מחשבה בבחירת מראה יפה למטבח. אם בעבר התרגלנו לראות זכוכית אך ורק בבתים של אנשים עמידים, הרי כיום רבים גילו את היתרונות הרבים של הזכוכית ומעוניינים להוסיף את הזכוכית למטבח.

אותו חיפוי זכוכית למטבח מגן על הקירות מפני לכלוכים שונים. כידוע, בעת פעולת הבישול אנחנו מוצאים את עצמנו לא מעט מתלכלכים ולכן חשוב מאד לשמור על ניקיון. על מנת שלא נמצא את עצמנו מתלכלכים ניתן להוסיף את החיפוי למטבח ולקבל תוצאה יפה.אם אתם לא רוצים להרחיק את האורחים שלכם מהמטבח רצוי להוסיף את החיפוי ולקבל מראה יפה. כיום ניתן למצוא חיפויים בדגמים שונים הכוללים עיטורים וכך ליהנות ממראה מטבח יפה וחדשני. אותו שדרוג יהפוך את המטבח למקום נעים ומרהיב למדי.

 מהו חיפוי זכוכית

חיפוי זכוכית לקיר מטבח הינו לוח זכוכית המוצמד לקיר ומסייע בהגנה על קירות המטבח. כפי שהזכרנו קודם לכן, קירות המטבח מתלכלכים במהירות כתוצאה מרטיבות לכלוך או שומן. אותם לכלוכים מחייבים שמירה על קירות המטבח באמצעות חיפוי זכוכית למטבח. אם בעבר היה ניתן לראות קרמיקה או חרסינה בחלל המטבח, הרי כיום ניתן לראות חיפוי זכוכית המאפשר לשמור על מראה מטבח יפה וגם מסייע בניקיון. השילוב בין ניקיון לבין יופי יוצר מהפך בחלל המטבח, מה שמקנה למטבח מעמד חשוב מאד .

רחוק מהתדמית השבירה

אם בעבר היינו רגילים לומר על זכוכית שהיא נחשבת לשבירה ולא ממש מומלץ להכניס אותה לבית ובייחוד לחלל המטבח, הרי כיום זה ממש לא כך. כיום רבים מבינים כי זכוכית בחלל המטבח לא ממש נשברת בקלות אלא ניתן ליהנות ממנה לאורך זמן רב.בניגוד לקרמיקה שהיה ניתן לראות במטבח, חיפוי זכוכית ניתן לנקות בקלות יתרה. יתרון נוסף בא לידי ביטוי בצורת בעמידות- מדובר בחומר עמיד למדי. כולנו אוהבים לראות דברים יפים ולכן רבים בוחרים בזכוכית כחומר גלם למטבח שלהם. למרות הרצון להפוך את המטבח למקום יפה יותר חשוב מאד לשלב בין הטעם האישי לבין הסגנון הכללי של הבית. כך למשל צבע בולט מדי יכול להיות פחות מומלץ.

כיצד לבחור את חיפוי זכוכית למטבח 

כפי שהזכרנו קודם לכן, בעת בחירת חיפוי זכוכית למטבח חשוב מאד לבחור בזכוכית איכותית ועמידה בפני שבר. כמו כן, חשוב מאד לבחור איש מקצוע בעל ניסיון רב אשר יש ביכולתו לבצע את ההתקנה בצורה הטובה ביותר .

לסיכום: חיפוי זכוכית למטבח הוא פתרון מושלם ליצירת מראה ייחודי ומודרני. חיפוי זכוכית מעניק למטבח מראה מואר ומרווח, והוא גם ניתן לניקוי קל ומהיר. בנוסף, חיפוי זכוכית מגן על הקירות מפני לכלוך, שומר על צבעם רענן ומאריך את חיי המטבח. בחיפוי זכוכית ישנם אין סופי דפוסים וגוונים לבחירה, ולכן אפשר למצוא את הסגנון המתאים ביותר לעיצוב המטבח שלך.

התקשרו עכשיו