דלתות זכוכית

זכוכית חכמה למשרד ולבית, מחיצות זכוכית
מחיצות זכוכית וקירות זכוכית
מרץ 16, 2017
דלתות זכוכית אוטומטיות
דלתות אוטומטיות מזכוכית
מרץ 16, 2017
דלתות זכוכית
 אנו בדקור גלאס | DecorGlass מייצרים דלתות זכוכית לפי הזמנה, נדאג לעצב עבורכם את הדלת המבוקשת ומסוג הזכוכית המתאים לכם – ניתן לבצע מזכוכית שקופה, אטומה, פסים, דוגמאות או כל העולה על רוחכם…
 
דלתות מהוות פריט פונקציונלי מהשורה הראשונה, אשר לו גם מעלות אסתטיות. החדשות הטובות הוא שיש בנמצא דלתות שלוקחות את כל זה מספר צעדים קדימה ונחשבות לבחירה הראשונה של לא מעט אנשים. דלתות זכוכית עונות על ההגדרה הזו בדיוק, וזאת עקב רשימה מרשימה מאד של יתרונות. אז מדוע מומלץ לשקול שדלתות הפנים או החוץ שלכם תהיינה עשויות מחומר גלם זה?

דלתות זכוכית

הכל מתחיל מהמראה החזותי

היתרון המשמעותי הראשון של דלת זכוכית נוגע למראה שלה. זכוכית הוא חומר אשר מעלה באופן כמעט אוטומטי קונוטציות של יוקרה, ומכאן שכל בית או משרד המתהדר בהם בונה לעצמו תדמית חיובית. הדלתות, בהמשך לכך, משתלבות היטב כמעט בכל חלל בו הן מוצבות, מה שמקל על שילובן עם כל מגמה אסתטית בה מעוניינים.

דלתות מזכוכית נחשבות לפתרון אידיאלי בחללים קטנים, וזאת מכיוון שהעובדה שהן שקופות תורמת להגדלת תחושת המרחב. גם בחללים אשר בהם אין אור טבעי בכמויות מסחריות אפשר בהחלט להעדיף את דלתות הזכוכית, וזאת עקב חדירת האור דרכן. במילים אחרות: דלתות העשויות מזכוכית מאפשרות גם לחלל החשוך ביותר להיות מואר במרבית שעות היממה, מבלי שיש צורך להפעיל את התאורה המלאכותית סביב השעון.

אינספור אופציות

דלתות מזכוכית מהוות כיום עולם ומלואו, עם שורה ארוכה של דגמים, סגנונות ועיצובים. אפשר למצוא דלתות פתיחה “מסורתיות”, אך גם דלתות הזזה מזכוכית הנפתחות לצדדים. גם דלתות מהסוג הזה מגלמות בתוכן יתרונות פרטיים דוגמת חיסכון משמעותי במרחב, צורך בלא מעט בתים או מוסדות בישראל.

הסוגיה האחרונה שיש להתייחס אליה היא זו הכלכלית. כיום, אפשר למצוא דגמים איכותיים של דלתות העשויות זכוכית במחיר שווה לכל נפש, אפילו אם המדובר הוא בדלתות המעוצבות “מאפס” על פי בקשת הלקוחות.

התקשרו עכשיו
שלחו לנו הודעת וואטסאפ