לחלום על מעלית שקופה

איך קיר זכוכית משדרג את מראה הבית או המשרד
איך קיר זכוכית משדרג את מראה הבית או המשרד
מרץ 9, 2017
מעקה זכוכית
מעקה זכוכית
מרץ 9, 2017
לחלום על מעלית שקופה

<

 כולנו מכירים את המעליות השקופות בקניונים, בנייני משרדים, מלונות ומסעדות וכד', אבל למעשה ניתן להתקין מעלית שקופה גם בבית הפרטי שלנו! מי שיכול ורוצה וצריך מעלית בתוך הבית, יכול להתקין מעלית זכוכית ובכך לייצר מראה ביתי יותר ולא תעשייתי. כל שצריך לעשות הוא לפנות לחברה המתמחה בייצור מעליות זכוכית או בייצור חיפוי זכוכית למעלית, כדי להגשים את החלום.

מהי מעלית זכוכית?

מעליות זכוכית, או מעליות שקופות, הן מעליות אשר עשויות מזכוכית, כאשר שלד המעלית עשוי מחומרים שונים ועם גימורים ופרופילים כמו אלומיניום או מתכת אחרת. מעלית שקופה מעניקה מראה שקוף לגמרי מבחוץ ומבפנים. מי שנמצא במעלית יכול לצפות על החלל מכל מקום בו המעלית נמצאת, ומי שנמצא מחוץ למעלית יכול לראות את המתרחש בתוכה.

יתרונות של מעלית שקופה

אז מדוע מעלית שקופה עדיפה על פני מעלית רגילה?

מעליות שקופות מעניקות מראה מעוצב ואסתטי לחלל, והן עדיפות בהרבה מהבחינה הזו, מהמעליות האטומות הרגילות, בייחוד כאשר מדובר במעלית במרכז החלל כמו בקניון, במשרדים או בבתי מגורים.

בתוך חללים קטנים כמו בתי מגורים או חנויות קטנות, נוכחותה של מעלית זכוכית מאפשרת השתלבות הרמונית עם החלל מבלי לפגוע בתחושת המרחב הפנוי (לא "סוגרת" את המרחב).

במקומות מסחריים כמו קניון, מעלית שקופה מאפשרת מבט אל מה שקורה בתוך הקניון עצמו ובכך תורמת למבקרים במקום על ידי הקלה בזיהוי בתי העסק והחנויות הקיימות במרכז.

במקומות מסוימים קיים יתרון עצום במעלית זכוכית, יתרון המשדרג את המקום עצמו. למשל בבתי מגורים השוכנים מול הים או מול נוף מרהיב אחר, חיפוי זכוכית לפיר מעלית, מאפשר מבט משקיף על הנוף מתוך המעלית עצמה.

מאחר ומעליות שקופות מגיעות בשלל עיצובים, גדלים ונפחים, ניתן להתאים באופן אישי את המעלית לכל מטרה ועבור כל לקוח. כיום ניתן להתקין מעלית שקופה כמעט בכל מבנה, בצורה קלה, פשוטה ויעילה יחסית, וללא צורך בפיר עמוק מדי, מה שמקל את הבחירה במעלית שקופה.

חיפוי זכוכית לפיר מעלית – רק בדקור גלאס

אם אתם מחפשים מעלית מזכוכית, לכל צורך שהוא: בית מגורים, משרד, מרכז מסחרי וכו', חשוב לבחור בחברה איכותית, מקצוענית ואמינה, שתתקין לכם את המעלית בהתאמה לצרכים וליכולות שלכם. דקור גלאס מבטיחה מעלית איכותית, התקנה מקצועית ושירות שילווה אתכם לאורך כל התהליך וגם אחריו.

מעלית זכוכית - מעלית שקופה
התקשרו עכשיו