7 טיפים לשילוב יעיל של זכוכית בביתך

שילוב זכוכית בעיצוב הבית
איך ואיפה לשלב זכוכית בעיצוב הבית?
אוגוסט 10, 2017
לזהות זגג אמין ב 5 סימנים פשוטים
איך לעצב בית מואר ומודרני עם זכוכית
אוקטובר 10, 2017
זכוכית לטלוויזיה

כאשר מדובר בעיצוב הבית, אפשר להשתמש בסוגים שונים של חומרי גלם.

זכוכית ניצבת גבוה בין החומרים הללו והשימוש בזכוכית אינו מוגבל למטרות דקורטיביות בלבד.

חשוב להבין שהמטרות הפונקציונליות חשובות באותה מידה.

הנה שבעה טיפים לשימוש בזכוכית בעיצוב פנים:

1) אפשרויות מדהימות לזכוכית בתנאי מזג אוויר שונים

במזג אוויר קר תוכל להשתמש במשטח עבה של זכוכית עם פליטה נמוכה של אנרגיה תרמית, כדי למזער את אובדן החום ואת ההתעבות בשטח הפנים. מצד שני, במזג אוויר חם, אפשר להשתמש בזכוכית עם מערכת בקרה סולרית מתקדמת כדי להאיר את חלל הפנים.

2) דגש על שימוש בכמויות הנכונות

שיקול דעתך והדמיון שלך הם האילוצים היחידים בקביעת כמות הזכוכית בבית. לבני זכוכית כאבני דריכה יכולות לשמש לכניסה הראשית, ואתה יכול להשתמש באריחי פסיפס זכוכית רפלקטיביים לציפוי הקיר שבירכתי כיור המטבח. השורה התחתונה היא שבכמות הנכונה של זכוכית אפשר להשתמש בהתאם לסגנון האישי שלך ולדרישות הייחודיות שלך.

3) חקור את היישום הייחודי של הזכוכית כדי להשיג עיצובים שונים

אם אתה מעונין בעיצוב מודרני ומבריק בחללים רטובים כגון חדר אמבטיה ומטבח, האפשרות הטובה ביותר היא זכוכית. היא יכולה לשמש גם לחלוקת השטח בין חדר השינה הראשי, חדר האמבטיה וחדר השנה, ואת הפרטיות הנחוצה אפשר להשיג באמצעות שימוש יעיל בחומר זה.

4) להאיר או לטשטש את החלל באמצעות שימוש שונה בזכוכית

יש להבין כי תאורה יכולה להקים או להחריב את עיצוב הפנים. אתה יכול להאיר, לשפר או לטשטש את הנוף באמצעות שימוש שונה בזכוכית, וכמו כן היא הכלי האידיאלי להארה ולשיקוף של משטחים.

5) השתמש ברהיטי זכוכית כדי ליצור תחכום

אנשים רבים הפכו מעריצים נלהבים של רהיטי זכוכית בימים אלה. חומר זה עוזר לך להשיג סגנון עיצובי לרהיטים שלך ומראה מתוחכם ובר השגה. אנשים רבים משלבים זכוכית עם מתכת, עור, עץ כדי לעצב מראה עירוני תעשייתי אסתטי.

6) מיזוג זכוכית עם הרמוניה בלבן להרחבת חלל החדר

כאשר אתה מערב באופן הרמוני זכוכית עם לבן בחדר, אתה יכול להשיג מראה אוורירי ורחב ידיים. קירות הזכוכית משתלבים היטב עם לבן קר ומודגש ליצירת המראה המרווח.

7) האפשרויות לניצול זכוכית באזורים החיצוניים

אנשים תמיד השתמשו בזכוכית כדי לשמור על קשר חזותי עם העולם החיצוני. מעצבים מובילים משתמשים בזכוכית לחיפוי חיצוני וכדי לחבר עם חלל הפנים, גם בזכוכית רחבה המשתרעת על פני שטח גדול.

ישנן אפשרויות מדהימות של שילוב זכוכית בעיצוב הבית שלך ושימוש יעיל בזכוכית מציב את הפונקציונליות והאסתטיקה של ביתך ברמה אחרת לגמרי.

התקשרו עכשיו