מעליות זכוכית

חיפוי זכוכית למטבח
חיפוי מטבח בזכוכית
יוני 5, 2019
בניית פיר מעלית
מרץ 7, 2021
מעלית זכוכית - מעלית שקופה

מי מאיתנו לא מכיר את המעליות השקופות שניתן לראות לא פעם בקניונים, מסעדות, מלונות, בניני משרדים ועוד. מדובר באחת מהמעליות הפופולאריות ביותר במתחמי עסקים שונים שכן, מעבר לעובדה שהיא מעניקה מראה דקורטיבי למבנה כולו, הרי שאין דבר מושך יותר את העין ממעלית זו. המעלית השקופה מאפשרת מבט חיצוני על כל המתחם שבו אתם מצויים ויוצרת חוויה נעימה לכל אדם שמשתמש בה. כיום, כל אדם אשר מתגורר בבית בעל קומות ומעוניין במעלית וגם בבניין מגורים המכיל מספר קומות, ניתן להתקין מעלית שקופה באמצעות חברה המתמחה בייצור מעליות זכוכית או בייצור חיפוי זכוכית למעלית.

מעלית זכוכית - מעלית שקופה

מעלית זכוכית- במה מדובר

מעליות שקופות אשר קרויות גם מעליות זכוכית, הן מעליות אשר עשויות מזכוכית. שלד המעלית לא עשוי מזכוכית אמנם וגם הגמורים והפרופילים במעלית אינם עשויים מזכוכית אלא ממתכות שונות כגון: אלומיניום ועוד. המעלית השקופה היא בעלת מראה שקוף הן מהצד הפנימי שלה והן מהצד החיצוני שלה. בשל כך, כל אדם אשר נכנס למעלית יכול לצפות על החלל שבו המעלית מצויה. בד בבד, כל אדם המצוי בחלל בו מותקנת המעלית, יכול לראות את מי שמשתמש במעלית בכל רגע. מעלית שקופה היא דבר מלהיב ומיוחד, בכל מתחם בו היא מצויה. אם מתחשק לכם לשדרג את העסק שלכם המצוי במתחם המכיל כמה קומות או אפילו את בניין המגורים שבו אתם מתגוררים, החלפת המעלית הסטנדרטית במעלית שקופה מזכוכית זהו ללא ספק הדבר האידאלי עבור שדרוג המראה ויצירת חוויה של ממש לכל אדם שמשתמש במעלית.

כל הסיבות שכדאי לבחור דווקא במעלית זכוכית

מעבר לעובדה שמעלית שקופה היא מעלית דקורטיבית ומיוחדת, הרי שישנן עוד סיבות שבגינן כדאי לבחור דווקא במעלית זכוכית שקופה על פני מעלית רגילה, כך לדוגמא: כאשר מעלית מעין זו מצויה בבית מגורים או בחנויות שונות, הרי שהמעלית לא סוגרת את המרחב אלא משתלבת בו באופן הרמוני. בשל העובדה שהמעלית שקופה, היא לא יוצרת מעין מחסום שתופס מקום מבחינה ויזואלית, אלא יוצרת אשליה של גודל, מרחב והרמוניה. כמו כן, כאשר מעלית זכוכית ממוקמת בתוך קניונים, היא מאפשרת לכל אדם שמשתמש בה לבחון במהלך השימוש במעלית כל קומה בקניון ובכך להתמצא במרחב ולבחון את הקניון על כל בתי העסק אותם הוא מכיל. בנוסף לכך, ישנם לא מעט מקומות אשר מכילים נוף מרהיב ולכן, חיפוי המעלית במקום באמצעות זכוכית, מאפשרת לכל אדם שמשתמש בה להתבונן בנוף במהלך השימוש במעלית כאשר הוא מצוי בתוך המעלית עצמה. חשוב לדעת שאת המעלית השקופה ניתן להתאים באופן אישי עבור כל מקום שבו היא עתידה להיות עבור כל מטרה, מכיוון שהמעליות השקופות מגיעות בשלל גדלים, נפחים ועוד.

לבחור בטובים ביותר עבור חיפוי זכוכית למעלית

אם החלטתם ללכת על מעלית שקופה מזכוכית ולא משנה לאיזה מתחם ומהו ייעודו, הרי שחשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום מעליות זכוכית. מכיוון שבסופו של דבר מדובר במעלית שאמורה לממש את מטרותיה, הרי שחשוב שאנשי המקצוע שתבחרו ידעו כיצד להתקין מעליות זכוכית בצורה בטוחה, מקצועית ואיכותית ושהדקורטיביות של מעלית הזכוכית, לא תפגע בפונקציונאליות שלה. בטרם תבחרו את אנשי המקצוע הרלוונטיים לכם, חשוב מאוד שתבררו היטב אודותם ותקבלו המלצות מלקוחות מרוצים אשר נעזרו בשירותי אנשי מקצוע כאלה או אחרים בעבר ויכולים להעיד על איכותם, מקצועיותם, אמינותם ועוד.

מראה למעלית- מדוע זה חשוב

כמעט בכל מעלית מותקנת כיום מראה. המראה רלוונטית עבור עיצוב המעלית באופן דקורטיבי, אך מעבר לכך, המראה מייצרת לא פעם אשליית גודל במעלית אשר גורמת לאנשים שסובלים מקלסטרופוביה לחוש בנוח יותר כאשר הם משתמשים במעלית, מתוך הרגשה שהם מצויים בחלל גדול יותר ממה שהוא באמת. מלבד זאת, המראה מאפשרת לכל אדם אשר משתמש במעלית לפני שהוא מגיע לדוגמא לפגישה חשובה כלשהו, לביקור כלשהו ועוד, להתבונן בעצמו ולסדר את עצמו לקראת הפגישה, הביקור או כל דבר אחר שהוא מגיע לקראתו. גם עבור התקנת מראות במעליות יש לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. בסופו של דבר, מראות עשויות מזכוכית ובמידה ולא יותקנו באופן הרמטי וראוי, הן עלולות ליפול, להישבר ולפגוע באדם שמשתמש במעלית. המראה חייבת להיות מותאמת לכל מעלית ומותקנת היטב.

התקשרו עכשיו